Bouboum

18. prosince 2013 v 14:48 | Asta |  multiplayer online games
Boumboum je nová hra od atelier801
můžete se přihlásit pomocí svého transformice účtu nebo si udělat nový na bouboum stránce - registrace funguje stejně jako na transformice
_hrajete za zvířátka která pokládají bomby ostatním zvířátkům pod tlapky a tím se jim snaží pokazit cestu k vítězství a dobrým zapisům v profilu (počet vítězství a umrtí)
je několik urovní/map po kterých jsou "bloky" které po zničení bombou(některé ne) odhalí novovou(někdy pouze na několik vteřin) schopnost jako jsou např.:bomba s otazníkem(nový vzhled bomby,samopokládající se bomby)brusle(budete rychlejší nebo pomalejší),plamínek(způsobí to,že vaše bomby budou lépe vybuchovat a tím i "níčit" větší plochu "hříště" a bomba(můžete pokládat jen určitý počet bomb,který se dá navýšit pomocí tohoto) a oříšek.
Oříšky jsou platidlo ve hře. Kupují se za ně nová hratelná zvířátka (pouze "kosmetické"+ jiný vzhled smajlíků[číslice od 1-0 nahoře,né num. klávesnice])
►ve hře se nic za skutečné peníze nekupuje
►profil je jiný tím,že je zde profilový obrázek,co máte na fóru
►seznam přátel je stejný jako na transformice,takže můžete psát i s těma co nehrají bouboum a máte je na transformice přidané
►stejné je to i u tribe


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama